قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دانلود رایگان

دانلود رایگان

دانلود کتاب الکترونیک «چگونه مشتریان بیشتری جذب کنیم؟»

شما اگر فروشنده باشید یا صاحب یک کسب و کار کوچک احتمالاً در طول روز با افراد مختلفی تماس خواهید داشت .افرادی که برخی از آنها می توانند مشتری بالقوه محصول یا خدمات شما باشند و عده ای دیگراز آنها نیز می توانند شما را به مشتریان بالقوه معرفی کنند.
گاهی از اوقات هم خود شما در سمینارها و نمایشگاههای تجاری حضور پیدا می کنید به امید اینکه بتوانید در آنجا مشتریانی پیدا کنید.

در این مواقع شما باید تعریف دقیق و روشنی از شغل خود ارائه بدهید تا بتوانید توجه مخاطب را به خود جلب کنید این معرفی باید کوتاه و در حد دو سه جمله باشد .به این دلیل می گوئیم کوتاه که اگر مخاطب شما عجله داشته باشد بعد از چند ثانیه، دیگر توجهی به حرفهای شما نخواهد کرد و در ذهنش به دنبال راهی می گردد که از دست شما خلاص شود و به کارش برسد. البته در مواردی هم باید معرفی شما کمی طولانی تر و در حد سی ثانیه باشد که در اینجا موضوع بحث ما نیست. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که مگر می توان با دو سه جمله یا حداکثر در سی ثانیه چیزی فروخت؟ خوب، احتمال آن خیلی کم است و قصد ما هم از بیان معرفی شغل فروش نیست بلکه می خواهیم توجه مخاطب را جلب کنیم تا علاقه مند شود و از ما بخواهد که توضیحات بیشتری بدهیم و یا به ما وقت ملاقات بدهد و یا ما را به فردی دیگر معرفی کند.

در این کتاب الکترونیک به ابن پرسش پاسخ داده می شود و شما با نحوه نوشتن و بیان صحیح معرفی شغل آشنا می شوید.

این نوشته برای افراد زیر مفید است:

 صاحبان و مدیران فروش کسب‌وکارهای کوچک
 صاحبان مشاغل و حرفه‌های تخصصی مانند پزشکان، وکلا، روانشناسان، مهندسان عمران و مشاوران مدیریت
 صاحبان مشاغل فنی مانند تعمیرکاران اتومبیل، برق‌کاران، خیاطان و …
اما ازآنجاکه همه ما به‌نوعی فروشنده محسوب می‌شویم همه می‌توانیم درس‌هایی از آن فرابگیریم.

photo4

برای دانلود کتاب ایمیل خود را وارد کنید.

    ایمیل شما