قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / درباره ما

درباره ما

خوشحالیم که علاقه مند شده اید تا درباره ما و خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لازم به گفتن نیست که امروزه اطلاعات نقش مهمی در موفقیت شرکتهای تجاری و همچنین سازمانهای عمومی ایفا می کند.

بوجود آمدن اصطلاحاتی مانند هوشمندی کسب و کار، بازاریابی داده بنیان، بازاریابی تک به تک،  مدیریت ارتباط با مشتریان، داشبور مدیریت و … نشان دهنده تاثیر اطلاعات در فضای مدیریت عصر حاضر است.

در همین راستا ما در شرکت تحلیلهای راهبردی و آماری مدیر پیشرو ماموریت خود را اینگونه تعریف کرده ایم:

ما با گردآوری، کاوش و استخراج، طبقه بندی و تحلیل داده ها به مدیران کمک می کنیم تا بهره وری و سوددهی سازمان خود را افزایش دهند.

 

حتما از بیانیه رسالت ما متوجه شده اید که خدمات ما در زمینه تحقیقات، داده کاوی، تحلیل داده ها و خدمات مرتبط با این  سه حوزه مانند تدوین نظام جامع آماری و در نهایت مشاوره مدیریت است.

ترکیب سهامداران و مدیران شرکت مدیر پیشرو که متشکل از اساتید و متخصصان با تجربه رشته های آمار، ریاضی و مدیریت است به ما این امکان را می دهد که در اجرای ماموریت خود خدماتی درخور به شما ارایه بدهیم.

برای آشنائی با هیئت مدیره و مدیران ارشد مدیر پیشرو می توانید اینجا را ببینید

چرا مدیر پیشرو؟

در بازار رقابتی امروزی، گستردگی نیازهای بازار از یک‌سو و تنوع ارائه محصولات و خدمات از سوی دیگر، فعالان بازار را بر آن داشته تا تصویری دقیق از دیروز، امروز و فردای خود و رقبا داشته باشند و با توجه به وقت‏ گیر بودن، گستردگی و تخصصی بودن این موضوع، لازم است از روش‏های بهینه جمع‌آوری، تحلیل و بهره‌دهی اطلاعات استفاده شود.

این شرکت با داشتن توان علمی و عملیاتی در هر سه مقوله و توجه به اثربخشی این خدمات می‌تواند یک مشاور و مجری کارآمد از ابتدا تا انتهای برنامه توسعه و یا نگهداری شرکت‏ها باشد. در انجام چنین عملیاتی لازم است مشاور یا مجری با یک نگاه جامع، به اثرات انجام طرح و نیز ضرورت‏ها و فواید آن به‌صورت هم‌زمان توجه داشته باشد و شیوه اجرا را بر اساس این نگاه و رویکرد انتخاب نماید. خوشبختانه، حضور متخصصین در تمامی زمینه‎‏های لازم و اجرای سیستم کانونی درون گروه مدیر پیشرو این قابلیت را ایجاد می‏کند که خدمات به صورتی اثربخش با کارایی لازم ارائه شود.

 

زمینه‏ های فعالیت

  • تحقیقات بازاریابی: تحقیقات بازاریابی فرآیندی اجرائی است که به‌وسیله آن اطلاعات موردنیاز شرکت‌ها در مورد بازار جمع‌آوری می‌شود. مدیران شرکت‌ها با کمک این اطلاعات و تجربه و دانش خود یا استفاده از مشاوره می‌توانند مشکلات فروش و بازاریابی خود را شناسایی و حل کنند و یا تصمیمات درست اتخاذ کنند.

اگر مایل هستید که بیشتر در مورد چرائی تحقیقات بازاریابی بدانید می توانید این مطلب را مطالعه بفرمائید.

  • داده کاوی و تحلیل داده ها: مدیران، همیشه برای تصمیم گیری و برنامه ریزی به اطلاعات نیاز دارند، بخش مهمی از این اطلاعات ممکن است در خود شرکت وجود داشته باشند. اطلاعات مختلفی همچون فروش، تولید، موجودی انبار، همکاران و ….برای استخراج اطلاعات مفید از میان انبوه حجم داده های ثبت شده در داخل شرکت از علم داده کاوی (Data Mining)استفاده می شود.داده کاوی روشی است که بوسیله آن در پایگاه دادهاهای داخل شرکت، به دنبال الگوهای پنهان در میان داده ها، ارتباط مشخص میان آنها و روند آنها می گردد. در داده کاوی از توابع و الگوریتم های پیشرفته ریاضی استفاده می شود تا ارتباط میان دو دسته از داده در زمان گذشته یا حال و امکان رخ دادن یک نتیجه را در آینده پیش بینی کنند.شرکتها و سازمانهای مختلف بخصوص آنهائی که دارای مشتری هستند می توانند از داده کاوی استفاده کنند، این شرکتها اعم از تولیدی، تجاری، خدماتی و فروشگاهی می توانند با استفاده از داده کاوی ارتباط بین فعالیتهای و تصمیمات درونی سازمان مثل قیمت گذاری کالاها و خدمات، تخفیفات، هزینه تبلیغات و دیگر فعالیتهای داخلی را با عوامل بیرونی مثل مشخصات دموگرافیک مشتریان (سن، جنسیت، درآمد و محل سکونت)، رقبا و عوامل عمومی بازار (سطح درآمد جامعه، وضعیت رونق و رکود اقتصادی) را پیدا کنند. علاوه بر این می توانند به بررسی شاخص هایی مثل رضایت مشتری، درآمد و سود شرکت، هزینه های جاری و میزان افزایش و کاهش آنها در طول زمان بپردازند.

برای ادامه مطلب می توانید اینجا را مطالعه کنید.

  • مشاوره بازاریابی: همه ما کم و بیش مفهومی از مشاوره مدیریت در ذهن داریم اما خوب است برای شروع یک تعریف ابتدائی از آن ارائه بدهیم:مشاوره مدیریت خدمتی که توسط یک فرد یا افراد مستقل و واجد صلاحیت به سازمانهای تجاری، عمومی و یا غیرانتفاعی ارائه می‌شود. هدف این خدمات بهبود عملکرد آن سازمان است. برای رسیدن به این هدف مشاور مسایل و مشکلات فعلی سازمان را در حوزه تخصص خود شناسایی و راه حلهای لازم را برای رفع مشکلات ارائه داده و به مدیران سازمان برای اجرای راه حلها کمک می کند. البته در عمل ممکن است تغییراتی در این تعریف روی بدهد. اگر در تعریف فوق دقت کنیم متوجه می شویم که مشاوره مدیریت در دو فاز انجام می شود فاز اول تشخیص مشکل است و فاز دوم پیدا کردن راه حل مناسب برای آن مشکل. 

برای ادامه اینجا را ببینید.