قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / گامهای بلند / محرک شما در زندگی چیست؟

محرک شما در زندگی چیست؟

توضیح

توضیح

آنچه می خوانید ترجمه کتاب گامهای بلند (Giant Steps) نوشته آنتونی رابینز است که نام فرعی آن «تغییرات کوچک تفاوتهای بزرگ ایجاد می کند، درسهای روزانه برای تسلط بر خود» است. این کتاب ۳۶۵ نکته دارد و در ۱۲ فصل تدوین شده است. از این پس هر روز ترجمه یک نکته از آن را در سایت مدیر پیشرو منتشر می کنیم.

ماه اول

روز سی ام

کمدین قابل احترام جورج برنز اهمیت در جستجوی چیزی بودن را درک کرده بود. جمع بندی فلسفه زندگی او از زبان خودش چنین بود: «باید در زندگی چیزی داشته باشید که بخاطر آن از بستر خارج شوید. در حالت خواب کاری نمی توان انجام داد. مهمترین چیز در زندگی داشتن یک نقطه است، یک جهت که انسان را هدایت کند.»

برای همین بود که در ۹۰ سالگی هنوز کار می کرد و سالن پالادیوم لندن را برای اجرای برنامه در سال ۲۰۰۰ زمانی که ۱۰۴ سالش می شد اجاره کرده بود.

بیشتر آدمها کارهایی را که می توانند در عرض یک سال انجام دهند دست بالا می گیرند اما کاری را که در ده سال می توانند انجام دهند کم برآورد می کنند.

در ده سال آینده چه کارهایی می توانید انجام بدهید؟

برای خواندن کتاب گامهای بلند از اینجا آغاز کنید.

درباره ی محمد‌رضا حق‌پرست

محمدرضا حق‌پرست نویسنده کتاب شخصیت‌شناسی انیگرام برای فروشندگان حرفه‌ای کارشناس‌ارشد مدیریت بازاریابی، 31 سال سابقه کار در صنعت و بازرگانی و 16 سال سابقه مدیریت و مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید