قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / آموزش فروش / چگونه مشتریان بیشتری جذب کنیم؟

چگونه مشتریان بیشتری جذب کنیم؟

شما اگر فروشنده  یا صاحب یک کسب و کار کوچک باشید احتمالاً در طول روز با افراد مختلفی تماس خواهید داشت. افرادی که برخی از آنها می توانند مشتری بالقوه محصول یا خدمات شما باشند و عده ای دیگراز آنها نیز می توانند شما را به مشتریان بالقوه معرفی کنند.

گاهی از اوقات هم خود شما در سمینارها و نمایشگاههای تجاری حضور پیدا می کنید به امید اینکه بتوانید در آنجا مشتریانی پیدا کنید.

در این مواقع شما باید تعریف دقیق و روشنی از شغل خود ارائه بدهید تا بتوانید توجه مخاطب را به خود جلب کنید این معرفی باید کوتاه و در حد دو سه جمله باشد. به این دلیل می گوئیم کوتاه که اگر مخاطب شما عجله داشته باشد بعد از چند ثانیه، دیگر توجهی به حرفهای شما نخواهد کرد و در ذهنش به دنبال راهی می گردد که از دست شما خلاص شود و به کارش برسد.

البته در مواردی هم باید معرفی شما کمی طولانی تر و در حد سی ثانیه باشد که در اینجا موضوع بحث ما نیست.

این بخشی است از مقدمه کتاب الکترونیک رایگان “چگونه مشتریان بیشتری را جذب کنیم؟”

ساختار این نوشته از کتاب الکترونیکی به همین نام نوشته خانم Jill Konrath نویسنده و مشاور فروش امریکائی است اما با توجه به بازار ایران نکاتی از آن تغییر داده شده یا به آن اضافه شده است.

لازم به ذکر است که سخنرانی آسانسوری مبحث گسترده ای است و ساختار آن در موقعیتهای مختلف می تواند متفاوت باشد و این جزوه تنها در مورد یکی از آن موقعیت ها است.

[userpro template=register type=فرم دانلود]

[vip-members]

برای دانلود روی نام کتاب کلیک کنید:

چگونه مشتریان بیشتری جذب کنیم

[/vip-members]

 

درباره ی محمد‌رضا حق‌پرست

محمدرضا حق‌پرست نویسنده کتاب شخصیت‌شناسی انیگرام برای فروشندگان حرفه‌ای کارشناس‌ارشد مدیریت بازاریابی، 31 سال سابقه کار در صنعت و بازرگانی و 16 سال سابقه مدیریت و مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید