قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / گامهای بلند / چگونه هدف گذاری نتیجه را جذب می کند؟

چگونه هدف گذاری نتیجه را جذب می کند؟

توضیح

توضیح

آنچه می خوانید ترجمه کتاب گامهای بلند (Giant Steps) نوشته آنتونی رابینز است که نام فرعی آن «تغییرات کوچک تفاوتهای بزرگ ایجاد می کند، درسهای روزانه برای تسلط بر خود» است. این کتاب ۳۶۵ نکته دارد و در ۱۲ فصل تدوین شده است. از این پس هر روز ترجمه یک نکته از آن را در سایت مدیر پیشرو منتشر می کنیم.

ماه اول

روز چهاردهم

تا حالا برای شما پیش آمده که  وسیله ای تازه یا اتومبیلی خریده باشید و بعد مشابه چیزی را که خریده اید همه جا ببینید؟  مطمئناً مشابه آن وسیله قبلا هم در اطراف شما وجود داشته است اما چرا شما متوجه آنها نمی شدید؟
موضوع بسیار ساده است. یک بخش از مغز شما مسئولیت دارد که همه اطلاعاتی را که به شما می رسد بجز  آنچه مربوط به بقاء و موفقیت شماست، سانسور کند.
بسیاری چیزها در اطراف شما وجود دارد که می تواند به شما در دستیابی به رویاهایتان کمک کند اما شما متوجه آنها نمی شوید زیرا اهداف خود را به روشنی تعریف نکرده اید یعنی به مغز خود نگفته اید که آنها تا چه حد مهم است.
زمانی که این کار را کردید سیستم فعال کننده مشبک ذهن شما به کار می افتد. در آن زمان مغز شما مانند مغناطیس می شود و تمامی اطلاعات و فرصتهایی را که می تواند به شما کمک کند تا به هدفتان دست پیدا کنید جذب می کند.
فعال کردن این کلید نیرومند عصبی می تواند زندگی شما را ظرف چند روز و یا چند هفته دگرگون کند.

 

مطلب قبلی در مورد هدف گذاری

هدف خود را مشخص کنید

قبلا در مورد پیگیری اهداف اینجا نوشته ایم خوب است نگاهی هم به آن بیاندازید.

برای خواندن کتاب گامهای بلند از اینجا آغاز کنید.
برای دریافت مطالب مدیر پیشرو در ایمیل خود در خبرنامه عضو شوید.

درباره ی محمد‌رضا حق‌پرست

محمدرضا حق‌پرست نویسنده کتاب شخصیت‌شناسی انیگرام برای فروشندگان حرفه‌ای کارشناس‌ارشد مدیریت بازاریابی، 31 سال سابقه کار در صنعت و بازرگانی و 16 سال سابقه مدیریت و مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید