قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / گامهای بلند / ایمان، اشتیاق و تصمیم

ایمان، اشتیاق و تصمیم

توضیح

توضیح

آنچه می خوانید ترجمه کتاب گامهای بلند نوشته آنتونی رابینز است که نام فرعی آن «تغییرات کوچک تفاوتهای بزرگ ایجاد می کند، درسهای روزانه برای تسلط بر خود» است. این کتاب ۳۶۵ نکته دارد و در ۱۲ فصل تدوین شده است. از این پس هر روز ترجمه یک نکته از آن را در سایت مدیر پیشرو منتشر می کنیم.

ماه اول

روز سوم

چه کسی فکر می کرد که اعتقادات یک مرد آرام و متواضع، یک وکیل صلح طلب آن قدر قدرت داشته باشد که  یک امپراطوری را به زانو درآورد؟ 

با این وجود تصمیم مهاتما گاندی و اعتقاد او که بدون خشونت می توان به مردم هند کمک کرد که زمام امور کشور را دوباره به دست بگیرند موجب بروز زنجیره ای از وقایع غیرمنتظره شد.

ببینید که یک تصمیم به موقع که با ایمان کامل گرفته شود چه قدرتی دارد. نکته این است که باید تعهدی در مقابل جمع ایجاد کرد بطوری که نتوان از تصمیم عدول کرد.

 در حالی که بسیاری فکر می کردند رویای گاندی عملی نیست تعهد و پایداری گاندی به تصمیمی که گرفته بود آن را تبدیل به واقعیتی غیرقابل انکار کرد.

اگر شما چنین سطحی از شور و شوق، ایمان و عمل داشتید که بتوانید حرکتی توقف ناپذیر ایجاد کنید چه کاری انجام می دادید؟

درباره ی محمد‌رضا حق‌پرست

محمدرضا حق‌پرست نویسنده کتاب شخصیت‌شناسی انیگرام برای فروشندگان حرفه‌ای کارشناس‌ارشد مدیریت بازاریابی، 31 سال سابقه کار در صنعت و بازرگانی و 16 سال سابقه مدیریت و مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید